Рицарі
Головна сторінка

Львів створює диво

Останні зміни:

Версія про 1062 рік

Кільчевський Микола

Розвиток вірменської громади в Кам'янці

Герб Поділля

Львів - місто мрії, місто любові, мистецтва та створення ідеології. Багато людей незліченну кількість разів говорили про Львів як про місто майбутнього, як про культурне та збагачене радістю творіння. Говорячи безпосередньо про саме місто, не можливо не згадати про ось ті старовинні будівлі, які надихають поета чи когось іншого на написання романтичних поезій, прози та згадок про минуле. Львів відомий своєю багатою історією. "Немов спів жайворонка звучить його пісня, бо пісня ця - свята".

Львів - це навіть особисте самовиявлення того чи іншого митця, це реалізм наших днів. Його вулички збережені нащадками та підтверджені самою історією буття. Та нічого не може бути кращого, аніж пройтись ввечері по центру міста, щось згадати. Коли світять ліхтарі, коли нестерпний та прекрасний краєвид видніється, на серці починає панувати злагода, добробут та й сама душа виконує роль пісні. Невже це не прекрасно? Але, на жаль, не всі помічають його красу. Львів немов краса, такий же незрівнянний, такий же незабутній та водночас незрозумілий майже кожному.

Неперевершенна архітектура Львова

Ми повинні шанувати архітектурне життя країни, зокрема ці Львівські споруди, монументи, присвячені всьому народові. Коли восени опадає листя, містечко не оголюється, воно навпаки стає ще більш зворушливим та незрівнянним. Всі гості міста завжди кажуть, що якщо була б можливість залишитисья тут хоча б на декілька днів, вони віддали б усе. Це пробуджує настрій, надихає на думку, що іншого кращого місця на землі взгалаі не існує. Ти тільки поглянь на ось ті двоповерхові будинки - та львівські готелі, які були створені ще за часів наших предків, чи невже вони не привертають твою увагу? Навіть із тим, у кого немає серця, Львів створює диво. І справді, хочеться повертатися сюди знову і знову. Сама атмосфера перебування у "місті пісні жайворонка" робить людину настільки щасливою, що навіть коли їй погано, вона втрачає увесь сум та смуток. А це все, любі мої, наполеглива праця наших дідів, прадідів, бо ніхто інший як вони не зміг би відтворити цей шедевр життя.

Львів - місто - муза

Ще кажуть, Львів - місто - муза. Про це можна говорити та писати стільки, скільки б смогла прожити людина на цьому світі. І завжди будеш згадувати це місто, і величність його, і глобальність, і красу. Все і одночасно. Тому шануймо наш палац, нашу величезну фортецю, наше місто подиху, бо без нього кожен втратить особистість та красу буття. Скільки ж насправді вдалося пережити йому, славному, сильному та мужньому місту? А ось від спеки Вас вратують кондиціонери у Львові

Мова Львова

Стільки, мабуть і людина не витерпіла б за все своє життя. Але милозвучність рідного краю розвивається, стає іще і ще гучнішою, аніж будь-коли. Місто відоме своєю багатою українською мовою. Відоме засновниками її та самими мовознавцями. Утримуючи свій подих, ти дізнаєшся про це таїнство абсолютно все. Тут відбуваються чудеса, збуваються усі ваші мрії та надії перетворюються у справжню реальність. Тому приєднуйтеся до нашого великого містечка, навчитеся цінностей людських та поринете у нездійсненну колію майбутнього.

АНЕКДОТИ UA